OSiR Świebodzin poszukuje pracownika na stanowisko RATOWNIK WODNY.

Opis stanowiska:

pełnienie obowiązków ratownika wodnego na Basenie Miejskim w Świebodzinie,

  1. Sulechowska 6, 66-200 Świebodzin i w okresie wakacyjnym na kąpielisku gminnym nad Jeziorem Wilkowskim;

− wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora.

Oferujemy:

− umowa o pracę na zastępstwo z możliwością zatrudnienia na stałe;
− praca w systemie dwuzmianowym, 7 dni w tygodniu;
− pracę w stabilnej o odpowiedzialnej firmie;
− zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym (pełen etat);
− możliwość rozwoju i szkolenia;
− zaplecze socjalne;
− odzież służbową.

Zakres prac:

− zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie pływalni/kąpieliska;|
− stała obserwacja wyznaczonego obszaru wodnego poprzez pełnienie dyżuru na wyznaczonym obszarze wodnym wynikającym z organizacji pracy w obiekcie;
− niezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy;
− podejmowanie akcji ratowniczej oraz zapobieganie skutkom zagrożeń;
− udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy;
− dbałość o powierzony sprzęt ratowniczy i pomocniczy, kontrolowanie, przygotowanie, zabezpieczenie i konserwacja ww. sprzętu przed rozpoczęciem oraz po zakończeniu dyżuru;
− kontrola urządzeń i atrakcji w strefie wodnej;
− prowadzenie działań profilaktycznych i prewencyjnych w zakresie bezpieczeństwa;
− zgłaszanie trudności i nieprawidłowości do kadry kierowniczej;
− nadzorowanie przestrzegania regulaminu pływalni/kąpieliska.

Wymagania:

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z ratownictwa wodnego wg wzoru MSW lub aktualna legitymacja ratownika wodnego lub dokument potwierdzający przynależność w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa;
  • aktualny certyfikat Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy;
  • wykształcenie min. średnie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy i święta ;
  • gotowość do wykonywania pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych;
  • predyspozycje osobowościowe: wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność, punktualność.

Wymagane dokumenty:

  • CV zawierające takie informacje jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane służące do kontaktowania się z kandydatem (np. numer telefonu, adres do korespondencji), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
  • kopie dokumentów potwierdzających uprawnienia i wykształcenie w zakresie niezbędnym do aplikowania na wybrane stanowisko;
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez OSiR Świebodzin – załącznik nr 1;
  • podpisana klauzula informacyjna RODO - załącznik nr 2.

Sposób składania dokumentów:

  • osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 na Basenie Miejskim w Świebodzinie ul. Sulechowska 6, biuro kierownika obiektu
  • przesłanie na adres: OSiR Świebodzin – Basen Miejski ul. Sulechowska 6, 66-200 Świebodzin

Termin składania ofert:

  • do 31 maja 2023 do godz. 15:00, w przypadku poczty tradycyjnej liczy się data wpływu;
  • osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy;
  • osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną odesłane na adres wskazany w CV

Załączniki do pobrania

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Klauzula RODO
O
głoszenie