Kolejna edycja biegowych zmagań Świebodzina z Międzyrzeczem i Sulechowem. Dla kogo?
Dla:
....dorosłych
....dzieci
....młodzieży
.....dużych i małych
.....grubych i chydych
.....wysokich i niskich
.....szybkich i wolnych,
czyli dla oabsolutnie WSZYSTKICH tych, którzy zechcieliby dołożyć swoją cegiełkę w Biegowej Bitwie Gmin na rzecz Gmina Świebodzin.
Zapraszamy już 22 maja na miejski stadion sportowy od godz. 16:00. Wstęp i udział BEZPŁATNY. Do zobaczenia.

