V Mistrzostwa Świebodzina w pływaniu na materacach zakończyły cykl imprez sportowych w ramach akcji SPORTOWE FERIE 2019
W trakcie ferii zimowych rozegrane zostały tradycyjne turnieje dzikich drużyn w piłce nożnej
Najlepszą drużyną z Gminy Świebodzin w XVIII Turnieju halowej piłki nożnej dla dzieci zostali młodzi zawodnicy z Jordanowa
Trwają rozgrywki drugiej rundy XXI Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej
W każdą niedzielę o godzinie 12:00 na plaży w Wilkowie spotykają się morsy ze Świebodzina i okolic

Godziny otwarcia obiektów

LODOWISKO
dni robocze
8:00-21:00
(przerwa konserwacyjna 13:30-15:00)
weekendy
10:00-21:00
(przerwa konserwacyjna 14:30-16:00)


MIEJSKA HALA SPORTOWA
czynna codziennie od godz. 8:00-15:00 szkoły
od godz. 15:00 do 22:00 ogólnodostępna

BASEN
czynny codziennie od godz. 8:00-11:00 szkoły i osoby indywidualne
od godz. 11:00 do 22:00 ogólnodostępny


BOISKO ORLIK PRZY PSP 6
czynne w dni powszednie w godzinach 15:00-21:00
soboty, niedziele i święta w godzinach 9:00-21:00

Wyniki XXI Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Wyniki XXI Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Kolejka 1 (1.12.2018)
COMPUTEC – ZJEDNOCZENI
Szymański Marcin x3, Szewczak Patryk - Dziubiński Łukasz
4:1
WALUŚ TRANS – expert-zamocowania.pl
Rogowski Łukasz, Wycke Marcin, Łysiak Daniel - Koszolewski Karol x2, Obst Hubert, Pozauć Łukasz
3:4
KICO – DOBRY OPTYK KRAWCZYK
Łuczak Adrian x2, Kozłowski Maciej, Wasilewski Karol - Bździonek Jakub, Misiak Wojciech
4:2 
BIUROMAX – SECO/WARWICK
Serhejenko Oleksandr - Kordeczka Robert, Sekuła MArek, Chudy Sebastian, Langer Rafał
1:4
P-SYSTEM – NOWY DWOREK
Nykonenko Bogdan x2, Baraniak Rafał
3:0


Kolejka 2 (8.12.2018)
DOBRY OPTYK KRAWCZYK – BIUROMAX
2:3
expert-zamocowania.pl – KICO
7:3
ZJEDNOCZENI – WALUŚ TRANS
2:2 
P-SYSTEM – COMPUTEC
5:1
NOWY DWOREK – SECO/WARWICK
1:2



Kolejka 3 (9.12.2018)
WALUŚ TRANS – P-SYSTEM
4:0
KICO – ZJEDNOCZENI
3:0
VO
BIUROMAX – expert-zamocowania.pl
2:6 
SECO/WARWICK – DOBRY OPTYK KRAWCZYK
3:1
COMPUTEC – NOWY DWOREK
4:1


Kolejka 4 (16.12.2018)

KICO - COMPUTEC
Podwyszyński Patryk - Marcin Szymański x2

1:2
BIUROMAX - P-SYSTEM
 - Oleksii Laban, Rafał Baraniak x2, Yevhenii Mololkin, Arkadiusz Krasucki
0:5
SECO/WARWICK - ZJEDNOCZENI
Michał Gendera, Sebastian Chudy - Damian Osuchx2, Łukasz Dziubiński x2
2:4 
DOBRY OPTYK KRAWCZYK - expert-zamocowania.pl
Wojciech Misiak, Jakub Bzdzionek - Adrian Świostek, Hubert Obst
2:2
WALUŚ TRANS – NOWY DWOREK
Łukasz Rogowski x2, Maciej starzyński x2, Marek Walkowiak, Daniel Łysiak x2 - Mateusz Kuprys x3
7:3



Kolejka 5 (22.12.2018)
expert-zamocowania.pl - SECO/WARWICK
Marek Szylkin, Łukasz Pozauć
2:0
ZJEDNOCZENI - BIUROMAX
Łukasz Dziubiński x2, Damian Osuch x 2, Mateusz Bak, Sławomir Bak - Damian Iwan, Szymon Hukiewicz, Marek Hukiewicz
6:3
P-SYSTEM - KICO
Rafał Baraniak x2 -  Patryk Podyszyński
2:1 
COMPUTEC - WALUŚ TRANS
Mateusz Świtała - 
1:0
NOWY DWOREK - DOBRY OPTYK KRAWCZYK
Mateusz Kuprys, Karol Kalinowski - Dariusz Gwozdowski x2, Jakub Bzdzionek x2, Stanisław Kunc, Wojciech Misiak
2:6


Kolejka 6 (05.01.2019)
ZJEDNOCZENI - DOBRY OPTYK KRAWCZYK
Topolski Łukasz x3, Dziubiński Łukasz x2, Maks Łukasz, Bak Sławomir - Bzdzionek Jakub x2, Misiak Wojciech x2
7:4
P-SYSTEM - SECO/WARWICK
Krasucki Arkadiusz - 
1:0
COMPUTEC - BIUROMAX
Świtała Mateusz x2, Rafalik Nikodem x2, Szymański Marcin x2
6:0
WALUŚ TRANS - KICO
Łysiak Daniel x2, Rogowski Łukasz - Podwyszyński Patryk
3:1
expert-zamocowania.pl - NOWY DWOREK
Pozauć Łukasz x2, Kruszyński Kamil x2, Susidło Kamil - Kuprys Mateusz
5:1


Kolejka 7 (06.01.2019)
BIUROMAX - WALUŚ TRANS
Hukiewicz Marek, Hukiewicz Szymon - Wycke Marcin, Rogowski Łukasz
2:2
SECO/WARWICK - COMPUTEC
Kordeczka Patryk - Szymański Marcin x4, Iwan Marcin, Szewczak Patryk
1:6
DOBRY OPTYK KRAWCZYK - P-SYSTEM
Gwozdowski Dariusz, Bzdzionek Jakub - Nykonenko Bohdan x2, Woźniak Krzysztof, Krasucki Arkadiusz, Baraniak Rafał
2:5
expert-zamocowania.pl - ZJEDNOCZENI
Susidło Kamil - Topolski Łukasz, Dziubiński Łukasz, Kobeszko Szymon
1:3
KICO - NOWY DWOREK
Wasilewski Karol x2, Sokoliński Daniel x2, Pisarski Daniel x2 - Szyfter Jakub x2
6:2


Kolejka 8 (12.01.2019)
P-SYSTEM - expert-zamocowania.pl
Baraniak Rafał x2, Krasucki Arkadiusz, Świostek Adam, Szwer Adam, Mololkin Yevheni - Obst Hubert, Susidło Kamil
6:2
COMPUTEC - DOBRY OPTYK KRAWCZYK
Szymański Marcin x2, Kramski Michał, Galas Grzegorz, Iwan Marcin, Świtała Mateusz- Misiak Wojciech
6:1
WALUŚ TRANS - SECO/WARWICK
Łysiak Daniel - Sekuła Marek, Gendera Michał
1:2
KICO - BIUROMAX
Poswyszyński Patryk x2, Wasilewski Karol x2, Kozłowski MAciej, Łuczak Adrian, Sokoliński Daniel - Komanowski Mateusz, Hukiewicz Marcin, Hukiewicz Szymon
7:3
NOWY DWOREK - ZJEDNOCZENI
Kocinowski Karol, Rabenda Łukasz, Frątczak Mateusz - Topolski Łukasz x4
3:4



Kolejka 9 (13.01.2019)
SECO/WARWICK - KICO
Kordeczka Robert, Hoffmann Mariusz - Podwyszyński Patryk x2, Wasilewski KArol x2, Łuczak Adrian
2:5
expert-zamocowania.pl - COMPUTEC
Pozauć Łukasz- Rafalik Nikodem x3, Świtała Mateusz
1:4
ZJEDNOCZENI - P-SYSTEM
Naks Łukasz, Dziubiński Łukasz x2 - Baraniak Rafał x3, Nykanenko Bohdan x2, Ślusarenko Oleksandr, Woźniak Krzysztof
3:7
DOBRY OPTYK KRAWCZYK - WALUŚ TRANS
Bzdzionek Jakub, Misiak Wojciech, Kowalski Patryk - Rogowski Łukasz x3, Wycke Marcin
3:4
BIUROMAX - NOWY DWOREK
Witkowski Paweł x2, Hukiewicz Marek, Reva R. -  Borkowski Piotr x3, Frątczak Mateusz, Łukasz J.
4:5


II RUNDA
Kolejka 1 (20.01.2019)
P-SYSTEM - expert-zamocowania.pl
ŚlusarenkO Oleksandr, Raczkowski Paweł- Pozauć Łukasz
2:1
WALUŚ TRANS - BIUROMAX
Rogowski Łukasz x3, Łysiak Daniel x2, Masiuk Artur - Witkowski Paweł x2, Reva Rostislav x2, Hukiewicz Marcin
6:5
COMPUTEC - ZJEDNOCZENI
Rafalik Nikodem, Iwan Marcin, Świtała Marcin, Iwanowski Tomasz - Dziubiński Łukasz
4:1
SECO/WARWICK - DOBRY OPTYK KRAWCZYK
Gendera Michał, Hoffmann Mariusz x2, Langer Rafał - Misiak Wojciech, Bzdzionek Jakub, Kunc Stanisław
4:3


Kolejka 2 (26.01.2019)
DOBRY OPTYK KRAWCZYK - WALUŚ TRANS
Kowalski Patryk x2 - Kubala Robert,Rogowski Łukasz x3
2:4
ekspert-zamocowania.pl - KICO
 - Wasilewski Karol, Podwyszyński Patryk
0:2
BIUROMAX - NOWY DWOREK
Hukiewicz Marcin x4, Hukiewicz Paweł x2, Hukiewicz Mateusz x2 - Szyfter Jakub
8:1
ZJEDNOCZENI - P-SYSTEM
Bak Mateusz, Kobeszko Jakub x2, Dziubiński Łukasz - Mololkin Yevhenii, Nykonenko Bogdan x2
4:3

Kolejka 3 (27.01.2019)
expert-zamocowania.pl - COMPUTEC
 - Eafalik Nikodem x2, Iwan Marcin, Świtała Mateusz
0:4
BIUROMAX - SECO/WARWICK
 - Langier Rafał
0:1
P-SYSTEM - KICO
Nykonenko Oleksandr, szwer Adam, Woźniak Krzysztof, Mololkin Yevhenii - Podwyszyński Patryk x2
4:2
NOWY DWOREK - WALUŚ TRANS
Kalinowski Karol, Łada Maciej - Wycke Marcin x2, Łysiak Daniel x3, Rogowski Łukasz x8
2:13


Kolejka 4 (03.02.2019)
SECO/WARWICK - NOWY DWOREK
 
3:0
VO
COMPUTEC - KICO
 Rafalik Nikodem x2, Szewczak Patryk, Iwanowski Tomasz, Galas Grzegorz, Szymański Marcin - Sokoliński Daniel
6:1
DOBRY OPTYK KRAWCZYK - BIUROMAX
Bzdzionek Jakub, Kornobis Dawid, Misiak Wojciech - Witkowski Paweł, Matuszewski (samobójczy), Hukiewicz Marek
3:3
ZJEDNOCZENI - expert-zamocowania.pl
Fleszar Jakub - Szylkin Marek, Koleski Paweł
1:2


Kolejka 5 (09.02.2019)
NOWY DWOREK - DOBRY OPTYK KRAWCZYK
 
0:3
VO
WALUŚ TRANS - SECO/WARWICK
wycke Marcin x2 - Langer Rafałl
2:1
KICO - ZJEDNOCZENI
Kozłowski Maciej, Podwyszyński Patryk, Wasilewski Karol x2 - Naks Łukasz, Kobeszko Jakub
4:2
P-SYSTEM - COMPUTEC
Baraniak Rafał - Szymański Marcin, Galas Grzegorz, Rafalik Nikodem x 4
1:6