Sportowe Dni Świebodzina 2019 - SPRAWDŹ PROGRAM
Uczennice SP7: Klaudia Sawicka, Malwina Jackiewicz, Oliwia Bekisz, Julia Stanulewicz, Paula Świtała, Aleksandra Osińska w finale województwa w piłce nożnej!
Piłka ręczna chłopców- finał wojewódzki Igrzyska Dzieci LOM
VIII Seminarium Świebodzińskich Sztuk i Sportów Walki

Godziny otwarcia obiektów

MIEJSKA HALA SPORTOWA

czynna codziennie od godz. 8:00-15:00 szkoły
od godz. 15:00 do 22:00 ogólnodostępna

BASEN
czynny codziennie od godz. 8:00-11:00 szkoły i osoby indywidualne
od godz. 11:00 do 22:00 ogólnodostępny


BOISKO ORLIK PRZY PSP 6
czynne w dni powszednie w godzinach 15:00-21:00
soboty, niedziele i święta w godzinach 9:00-21:00

KOMPLEKS BOISK SPORTOWYCH PRZY PSP 2
PARK CHOPINA
czynny w dni powszednie w godzinach 17:00-21:00
w soboty, niedziele i święta w godzinach 13:00-21:00

Terminarz XXI Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej - aktualizacja

Uległ zmianie terminarz XXI Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej

XXI ŚWIEBODZIŃSKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

1 KOLEJKA – 01.12.2018 (sobota)
16:00 – COMPUTEC – ZJEDNOCZENI
16:30 – WALUŚ TRANS – expert-zamocowania.pl
17:00 – KICO – DOBRY OPTYK KRAWCZYK
17:30 – BIUROMAX – SECO/WARWICK
18:00 – P-SYSTEM – NOWY DWOREK

2 KOLEJKA – 08.12.2018 (sobota)
18:30 – DOBRY OPTYK KRAWCZYK – BIUROMAX
19:00 – expert-zamocowania.pl – KICO
19:30 – ZJEDNOCZENI – WALUŚ TRANS
20:00 – P-SYSTEM – COMPUTEC
20:30 – NOWY DWOREK – SECO/WARWICK

3 KOLEJKA – 09.12.2018 (niedziela)

17:00 – WALUŚ TRANS – P-SYSTEM
17:30 – KICO – ZJEDNOCZENI
18:00 – BIUROMAX – expert-zamocowania.pl
18:30 – SECO/WARWICK – DOBRY OPTYK KRAWCZYK
19:00 – COMPUTEC – NOWY DWOREK

4 KOLEJKA – 16.12.2018 (niedziela)
17:00 – KICO – COMPUTEC
17:30 – BIUROMAX – P-SYSTEM
18:00 – SECO/WARWICK – ZJEDNOCZENI
18:30 – DOBRY OPTYK KRAWCZYK – expert-zamocowania.pl
19:00 – WALUŚ TRANS – NOWY DWOREK

5 KOLEJKA – 22.12.2018 (sobota)
15:00 – expert-zamocowania.pl – SECO/WARWICK
15:30 – ZJEDNOCZENI – BIUROMAX
16:00 – P-SYSTEM – KICO
16:30 – COMPUTEC – WALUŚ TRANS
17:00 – NOWY DWOREK – DOBRY OPTYK KRAWCZYK

6 KOLEJKA – 05.01.2019 (sobota)
16:00 – ZJEDNOCZENI – DOBRY OPTYK KRAWCZYK
16:30 – P-SYSTEM – SECO/WARWICK
17:00 – COMPUTEC – BIUROMAX
17:30 – WALUŚ TRANS – KICO
18:00 – NOWY DWOREK – expert-zamocowania.pl

7 KOLEJKA – 06.01.2019 (niedziela)
15:00 – BIUROMAX – WALUŚ TRANS
15:30 – SECO/WARWICK – COMPUTEC
16:00 – DOBRY OPTYK KRAWCZYK – P-SYSTEM
16:30 – expert-zamocowania.pl – ZJEDNOCZENI
17:00 – KICO – NOWY DWOREK

8 KOLEJKA – 12.01.2019 (sobota)
16:00 – P-SYSTEM – expert-zamocowania.pl
16:30 – COMPUTEC – DOBRY OPTYK KRAWCZYK
17:00 – WALUŚ TRANS – SECO/WARWICK
17:30 – KICO – BIUROMAX
18:00 – NOWY DWOREK – ZJEDNOCZENI

9 KOLEJKA – 13.01.2019 (niedziela)
17:00 – SECO/WARWICK – KICO
17:30 – DOBRY OPTYK KRAWCZYK – WALUŚ TRANS
18:00 – expert-zamocowania.pl – COMPUTEC
18:30 – ZJEDNOCZENI – P-SYSTEM
19:00 – BIUROMAX – NOWY DWOREK

II RUNDA - XXI ŚWIEBODZIŃSKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ


1 KOLEJKA - 20.01.2019 (niedziela)
17:00 - P-SYSTEM - expert-zamocowania.pl
17:30 - WALUŚ TRANS - BIUROMAX
18:00 - COMPUTEC - ZJEDNOCZENI
18:30 - SECO/WARWICK - DOBRY OPTYK KRAWCZYK


2 KOLEJKA - 26.01.2019 (sobota)
16:00 - DOBRY OPTYK KRAWCZYK - WALUŚ TRANS
16:30 - ZJEDNOCZENI - P-SYSTEM
17:00 - BIUROMAX - NOWY DWOREK
17:30 - expert-zamocowania.pl - KICO

3 KOLEJKA - 27.01.2019 (niedziela)

16:00 - expert-zamocowania.pl - COMPUTEC
16:30 - BIUROMAX - SECO/WARWICK
17:00 - KICO - P-SYSTEM
17:30 - NOWY DWOREK - WALUŚ TRANS

4 KOLEJKA - 03.02.2019 (niedziela)
16:00 - SECO/WARWICK - NOWY DWOREK
16:30 - COMPUTEC - KICO
17:00 - DOBRY OPTYK KRAWCZYK - BIUROMAX
17:30 - ZJEDNOCZENI - expert.zamocowania.pl

5 KOLEJKA - 09.02.2019 (sobota)
16:00 - NOWY DWOREK - DOBRY OPTYK KRAWCZYK
16:30 - WALUŚ TRANS - SECO/WARWICK
17:00 - KICO - ZJEDNOCZENI
17:30 - P-SYSTEM - COMPUTEC