Emocje opadły - wszystko stało się już jasne.

Po niezwykle emocjonujących rozgrywkach w minioną niedzielę, jeden gol zadecydował o tym, że to ekipa Added Value - Nieruchomości została zwycięzcą XXIV Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Świebodzinie. Po zaciętym i pełnym dramaturgii meczu pokonali równie silną ekipę Kalinowe Pola Golf Course, która walczyła do ostatniej sekundy spotkania.

Trzecią lokatę wywalczyli panowie z P-System Paweł Picheta, którzy po raz drugi w tym turnieju grali bez zmienników. Szacunek za determinację i poświęcenie.

Czwarte miejsce przypadło Maluchom z Nowego Dworku, którzy stanęli na wysokości zadania i pokonali w swoim ostatnim spotkaniu P-System.

*NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU* Łukasz Kuciewicz (Added Value) = 15 goli

*NAJLEPSZY BRAMKARZ* Patryk Wołk (Added Value)

*DRUŻYNA FAIR PLAY* MALUCHY Nowy Dworek

Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym osobom: drużynom, obsłudze turnieju (p.Stanisław Szemberski w szczególności), sędziom, kibicom oraz sponsorowi turnieju Sklep Sportowy "ZenSport" Zenon Tarnowy za ufundowanie szczodrych voucherów o wartości 300zł dla zwycięzców, 200zł dla finalistów oraz 100zł dla ekipy z trzeciego miejsca. Dziękujemy.

I do zobaczenia już za niecałe 10 miesięcy...