Turniejem "Gramy w piłkę z najmłodszymi na Orlikach 2016" rozpoczęły się tegoroczne sportowe obchody Dni Świebodzina z udziałem dzieci. Na boisku przy PSP 2 zebrali się pierwszoklasiści ze wszystkich świebodzińskich podstawówek, którzy w 10 drużynach walczyli o zwycięstwo i puchar. Po zmaganiach grupowych o podium walczyły cztery drużyny z PSP6 i PSP2. Zwyciężyły Super Dragony z PSP6, drugie miejsce wywalczyły Tygrysy z PSP2, najniższy stopień podium zajęlły natomiast Odlotowe Pierwszaki z PSP6, którzy pokonali kolegów ze szkolnych korytarzy - Kornelowców Bramek Łowców (PSP6).

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW PIŁKI NOŻNEJ IV EDYCJI ,,GRAMY W PIŁKĘ Z NAJMŁODSZYMI NA ORLIKACH 2016”

Termin zawodów: 07.06.2016r.
Miejsce zawodów: Orlik przy PSP 2 Świebodzin
Uczestnicy: MALI MISTRZOWIE II (PSP 7), KORNELOWCY BRAMEK ŁOWCY (PSP 6), TYGRYSY (PSP 2), EKSTRA KLASA (PSP 6), MEGA MOCNI 7 (PSP 7), BŁYSKAWICE (PSP 2), SUPER DRAGONY (PSP 6), KORCZAKOWSKIE LWY (PSP 7), ODLOTOWE PIERWSZAKI (PSP 6), DWÓJKOWE SMYKI (PSP 2)