Godziny otwarcia obiektów

BASEN
czynny codziennie
8:00-11:00 szkoły i osoby indywidualne
11:00-22:00 ogólnodostępny

HALA SPORTOWA
czynna codziennie
8:00-15:00 szkoły
15:00-22:00 ogólnodostępna


BOISKO ORLIK PRZY PSP 6
czynne
w dni powszednie w godzinach 15:00-21:00
soboty, niedziele i święta w godzinach 9:00-15:00

KOMPLEKS BOISK SPORTOWYCH PRZY PSP 2 PARK CHOPINA
czynny
w dni powszednie w godzinach 17:00-21:00
w soboty, niedziele i święta w godzinach 13:00-21:00

 

 

Trwa pierwszy turnus półkolonii letniej organizowanej przez Herosów przy wsparciu OSiR-u

Klub Sportowy HEROSI pozyskał z programu Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe finansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego środki finansowe na dwa turnusy letnich półkolonii. Zajęcia odbywają się w Miejskiej Hali Sportowej, gdzie jest siedziba Herosów, a także w innych naszych obiektach. 

Dzieci korzystają z pomieszczeń hali sportowej, które obecnie nie są remontowane i w których nie trwają żadne prace. W trakcie codziennych zajęć uczestnicy poznają inną stronę funkcjonowania samorządu i jednostek podległych, dowiadują się, na co są wydawane środki z funduszy inujnych. Koloniści odwiedzili między innymi naszą pływalnię która obecnie przechodzi konserwację. Nasi pracownicy pokazali młodym ludziom, nie tylko jak wyglądają niecki basenowe bez wody, ale też jaka aparatura jest potrzebna do codziennego funkcjonowania obiektu. 

Uczestnicy odwiedzają też stadion i korzystają z siłowni zewnętrznych zlokalizowanych przy naszych obiektach. W zajęciach bierze udział 15 mieszkańców województwa lubuskiego. Znaczna część to uczniowie szkół podstawowych podległych Gminie Świebodzin. Drugi turnus zaplanowano na 19-23 sierpnia. Lista uczestników jest już zamknieta.