Godziny otwarcia obiektów

STRZEŻONE 
KĄPIELISKO MIEJSKIE W WILKOWIE 
ORAZ 
MIEJSCE OKAZJONALNIE WYKORZYSTYWANE DO KĄPIELI

W NOWYM DWORKU
codziennie w godz. 10:00-18:00


BOISKO ORLIK PRZY PSP 6
w dni powszednie w godz. 15:00-21:00
soboty, niedziele i święta w godz. 9:00-15:00


KOMPLEKS BOISK SPORTOWYCH PRZY PSP 2
PARK CHOPINA
w dni powszednie w godz. 17:00-21:00 
w soboty, niedziele i święta w godz. 13:00-21:00


BASEN

W LIPCU NIECZYNNY
(PRZERWA KONSERWACYJNA)

HALA SPORTOWA
W LIPCU NIECZYNNA
(PRZERWA KONSERWACYJNA)
Godziny otwarcia Basenu Miejskiego ŚWIEWODA w sierpniu

W lipcu nasza pływalnia jest nieczynna z powodu przerwy konserwacyjnej. Wymieniamy wodę, naprawiamy i wymieniamy wszystko to, co uległo zniszczeniu lub zużyciu w trakcie ostatnich 11 miesięcy. Tradycyjnie basen otwieraliśmy zawsze w pierwszych dniach sierpnia i udostępnialiśmy obiekt mieszkańcom oraz wszystkim zainteresowanym na tak zwaną drugą zmianę, czyli od godziny 14:00 do 22:00.


W tym roku zmodyfikujemy godziny pracy pływalni. Wychodzimy naprzeciw głosom mieszkańców, którzy zwracali nam uwagę, że wiele osób nie ma możliwości pojechać nad pobliskie jeziora, chciałoby więc skorzystać z pływalni w godzinach wcześniejszych.

Przypominamy więc, że część naszych pracowników, a dokładnie ratownicy w sezonie letnim, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia, pilnuje bezpieczeństwa kąpiących się na kąpielisku miejskim w Wilkowie, dlatego nie mamy mozliwości otwarcia basenu w standardowych godzinach (od 8:00 do 22:00). Wiąże się to z obowiązkiem zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, pilnowania doby pracowniczej, a także 40-godzinnego tygodnia pracy. Zdecydowaliśmy jednak, że przyspieszymy godzinę otwarcia i z obiektu będzie można korzystać w sierpniu już od godziny 12:00 (do 20:00), co pozwoli na odwiedzanie pływalni "przed obiadem". 


Mamy nadzieje, że nowe godziny otwarcia będą korzystniejsze dla mieszkańców i turystów, którzy w czasie wakacji chętnie odwiedzają nasze okolice. Życzymy, aby pogoda sprzyjała spędzaniu czasu na świeżym powietrzu i kąpielom w jeziorach (zapraszamy szczególnie do Wilkowa i Nowego Dworku), ale zapraszamy też na basen przez cały sierpień.W sierpniu basen będzie czynny codziennie w godzinach 12:00-20:00.