Godziny otwarcia obiektów

STRZEŻONE 
KĄPIELISKO MIEJSKIE W WILKOWIE 
ORAZ 
MIEJSCE OKAZJONALNIE WYKORZYSTYWANE DO KĄPIELI

W NOWYM DWORKU
codziennie w godz. 10:00-18:00


BOISKO ORLIK PRZY PSP 6
w dni powszednie w godz. 15:00-21:00
soboty, niedziele i święta w godz. 9:00-15:00


KOMPLEKS BOISK SPORTOWYCH PRZY PSP 2
PARK CHOPINA
w dni powszednie w godz. 17:00-21:00 
w soboty, niedziele i święta w godz. 13:00-21:00


BASEN

W LIPCU NIECZYNNY
(PRZERWA KONSERWACYJNA)

HALA SPORTOWA
W LIPCU NIECZYNNA
(PRZERWA KONSERWACYJNA)
Leżaki i parasole dla plażowiczów

W tym roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzinie przeprowadzi na kąpielisku w Wilkowie pilotażowy projekt bezpłatnego wypożyczania mieszkańcom sprzętu plażowego. Do dyspozycji kąpiących się i wypoczywających na naszym obiekcie oddanych zostanie 20 leżaków oraz 20 dużych parasoli  z logo OSiR. 

Sprzęt będzie dostępny u ratowników i będzie wypożyczany w godzinach ich pracy, czyli od poniedziałku do niedzieli od 10:00 do 18:00. Za wypożyczanie nie będą pobierane opłaty. wystarczy, aby osoba zainteresowana sprzętem podeszła do jednego z ratowników i poprosiła o leżak lub parasol. Każdy jest zobowiązany oddać parasole i leżaki najpóźniej do godziny 18:00, aby ratownicy mogli sprawdzić sprzęt i przygotować na kolejne dni wypoczynku. 

Jest to projekt pilotażowy. Chcemy sprawdzić, czy sprzęt będzie cieszył się zainteresowaniem mieszkańców, czy plażowicze będą dbać o leżaki i parasole. Liczymy na zdrowy rozsądek kąpiących się. Rozważamy zakup kolejnych leżaków i innych artykułów umilających wypoczynek, jeśli sprzęt nie zostanie zniszczony i będzie zwracany ratownikom bez zbędnych upomnień. 

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spodoba się plażowiczom i wspólnie będzie my rozwijać ten pomysł w latach kolejnych.