Godziny otwarcia obiektów

STRZEŻONE 
KĄPIELISKO MIEJSKIE W WILKOWIE 
ORAZ 
MIEJSCE OKAZJONALNIE WYKORZYSTYWANE DO KĄPIELI

W NOWYM DWORKU
codziennie w godz. 10:00-18:00


BOISKO ORLIK PRZY PSP 6
w dni powszednie w godz. 15:00-21:00
soboty, niedziele i święta w godz. 9:00-15:00


KOMPLEKS BOISK SPORTOWYCH PRZY PSP 2
PARK CHOPINA
w dni powszednie w godz. 17:00-21:00 
w soboty, niedziele i święta w godz. 13:00-21:00


BASEN

W LIPCU NIECZYNNY
(PRZERWA KONSERWACYJNA)

HALA SPORTOWA
W LIPCU NIECZYNNA
(PRZERWA KONSERWACYJNA)
VIII seminarium sztuk i sportów walki za nami

W sobotę odbyła się ósma edycja Seminarium Świebodzińskich Sztuk i Sportów Walki. W tym roku do Miejskiej Hali Sportowej w Świebodzinie przyjechali goście z całej Polski, a także Niemiec, Rosji i Szwajcarii. 

Duża frekwencja, mimo konkurencyjnej imprezy w Zielonej Górze, a także ciepła, rodzinna wręcz atmosfera powodują, że seminarium cieszy się zainteresowaniem nie tylko zawodników, którzy chętnie przyjeżdżają, aby spotkać znajomych, których widują nierzadko tylko raz w roku właśnie w Świebodzinie, ale także kibiców, którzy liczą na zwycięstwo w losowaniu nagród, które zawsze szykuje koordynator seminarium Piotr Cal. 

Jak co roku mata została naszykowana już dzień wcześniej. Od ubiegłego roku, dzięki współpracy OSiR-u, Gminy Świebodzin oraz Klubu Sportowego HEROSI i JU JITSU Świebodzin Miejska Hala Sportowa ma na wyposażeniu trzy pełnowymiarowe pola walki, dlatego organizatorzy nie muszą już martwić się o maty do ćwiczeń i tylko uzupełniają miejsce do treningów dla konkretnych sztuk i sportów walki.

Tegoroczna impreza była wielkim sukcesem. Organizatorzy zapewnili pakiety powitalne z koszulkami i kubkami, ciepły posiłek, kawę i herbatę oraz miejsce odpoczynku na balkonie i w pomieszczeniach byłej kawiarni.

fot. Piotr Kuśmierz