Godziny otwarcia obiektów

MIEJSKA HALA SPORTOWA

czynna codziennie od godz. 8:00-15:00 szkoły
od godz. 15:00 do 22:00 ogólnodostępna

BASEN
czynny codziennie od godz. 8:00-11:00 szkoły i osoby indywidualne
od godz. 11:00 do 22:00 ogólnodostępny


BOISKO ORLIK PRZY PSP 6
czynne w dni powszednie w godzinach 15:00-21:00
soboty, niedziele i święta w godzinach 9:00-21:00

KOMPLEKS BOISK SPORTOWYCH PRZY PSP 2
PARK CHOPINA
czynny w dni powszednie w godzinach 17:00-21:00
w soboty, niedziele i święta w godzinach 13:00-21:00

Wyniki Igrzysk Dzieci w pływaniu rozegranych 12.03.2019 na naszym basenie

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z DRUŻYNOWYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IGRZYSKA DZIECI

1.TERMIN -12.03.2019r

2.MIEJSCE-BASEN MIEJSKI UL.SULECHOWSKA 6 ŚWIEBODZIN

3.WYNIKI :

DZIWECZĘTA :

SZTAFETA        6 X 25m     1.SP 6 Świebodzin -2:03.00

                                                2.SP 7 Świebodzin -2:08.01

CHŁOPCY :

SZTAFETA        6X25m   1.SP 7 Świebodzin -2:03.00

                                            2.SP 1 Świebodzin -2:24.80

INDYWIDUALNIE :

   25m styl klasyczny -dziewczęta

1.Maczalska Zuzanna  SP 7  28:56

  25styl motylkowy

1.Gaik Kornelia  SP 6 19:32

2.Hukiewicz Antonina SP 6 20:85

   25m  styl motylkowy -chłopcy

1.Bednorz Wiktor SP6 18:68

2.Bukowski Tomasz  SP 1 23:15

3.Sawicki Leon  SP 7 24:37

   25m styl grzbietowy -dziewcząt

1.Tkachenko Anastasiia SP  7 22:90

2.Kuźmiak Martyna  SP 7  24:50

3.Ogrodowska Alicja  SP 1  26:48

4.Gancewska Maria  SP 6  26:84

5.Szymańska Hanna  SP 1  31:24

6.Grociak Hanna  SP 1  31:40

7.Zając Zuzanna  SP 1  34:24

8.Strzępek Julia  SP 1 35:29

  25 m styl grzbietowy -chłopcy

1.Trzpil Jan  SP 6 21:18

2.Jurczyk Michał  SP 1 24:20

3.Szczerba Antoni  SP 7  27:08

   25 m styl dowolny -dziewczęta

1.Nowicka Karolina  SP 7  16:08

2.Szapińska Amelia  SP 6  18:30

3.Galas Marta  SP 6  18:34

4.Zdanowicz Aleksandra  SP  1  19:17

5Domżalska Michalina  SP 7 19:70

6.Brzemińska  Kornelia  SP 1  21:59

7.Gurzyńska Maja   SP 6  21:79

8.Zawadzka Kamila   SP  6  24:15

9.Królikowska Nadia  SP 1 24:21

10.Ziaja Zuzanna  SP 1  26:56

11.Madej Martyna   SP 1  27:35

12.Kopacz Oliwia  SP 7 29:16

    25m styl dowolny -chłopcy

1.Bałękowski Konrad  SP  6 16:96

2.Nowicki Jakub  SP 7  17:72

3.Rataj Eryk  SP 1  18:18

4.Krasicki Łukasz  SP 6  18:48

5.Golimento Piotr  SP 6 19:28

6.Chamera Daniel SP 7 19:38

7.Cichy Ignacy  SP 7 20:58

8.Nowicki Mateusz  SP 7 20:69

9.Dunaj Jan   SP 1  21:89

10.Klecha Mateusz  SP 7 24:32

11.Maciecki Lucjan  SP 1 26:25

12.Flejsierowicz Tymoteusz  SP 7 27:37

12.Obst Filip  SP 1  27:96